نتیجه تست شما : 0
شما افسرده نیستید

ممنون از وقتی که برای تکمیل سوالات گذاشتید. با اینکه ممکن است در حال حاضر احساس ناراحتی داشته باشید، ولی شما علائم افسردگی را نشان نمی دهید. به احتمال زیاد احساس ناراحتی شما با از بین رفتن علت برطرف شود، اما می توانید با امتحان برخی از راه کارهای زیر به خود کمک کنید:

با اینکه پاسخ های شما نشان می دهد که مبتلا به افسردگی نیستید، اگر احساس می کنید چیزی درست نیست، توصیه می کنیم احساسات خود را با روانپزشک در میان بگذارید. مراجعه به روانپزشک فوائد زیر را خواهد داشت:

  • روانپزشک یک پزشک متخصص است که برای کمک به شما آموزش دیده است. صحبت کردن در فضایی امن باعث می شود نگران قضاوت شدن و تغییر رفتار طرف مقابل نباشید. چنین حالتی حتی با دوستان صمیمی و اعضای خانواده مقدور نخواهد بود.
  • اطرافیان شما به دلیل منافع مشترکی که با شما دارند ممکن است نتوانند بی طرفانه شما را راهنمایی کنند ولی یک روانپزشک بدون سوگیری شما را راهنمایی خواهد کرد
  • روانپزشک به ساختار و عملکرد پیچیده مغز آگاه است و در صورت نیاز شما به درمان دارویی بهترین انتخاب را برای شما خواهد داشت
  • روانپزشک به شما کمک خواهد کرد که بهترین ورژن خودتان باشید. اعتماد به نفستان بیشتر شود، در کار و روابط موفق تر عمل کنید و زندگی شاد را تجربه کنید.