نتیجه تست شما : 0
اضطراب شما خفیف است

ممنون از وقتی که برای تکمیل سوالات گذاشتید. امتیاز شما نشان می دهد که علائم اضطراب خفیف را تجربه می کنید. از آنجا که این تست نمی تواند جایگزین تشخیص تخصصی باشد، باید برای ارزیابی به روانپزشک مراجعه کنید. شاید درحال حاضر شما در بازه زمانی حساسی از زندگی خود هستید و ذهن شما به این موضوع پاسخ می دهد. به احتمال زیاد اضطراب شما با گذشت زمان بهبود می یابد، اما شما می تونید با راهکارهای زیر این دوره را بهتر مدیریت کنید و پشت سر بگذارید:

مراجعه به روانپزشک فوائد زیر را خواهد داشت:

    • روانپزشک یک پزشک متخصص است که برای کمک به شما آموزش دیده است. صحبت کردن در فضایی امن باعث می شود نگران قضاوت شدن و تغییر رفتار طرف مقابل نباشید. چنین حالتی حتی با دوستان صمیمی و اعضای خانواده مقدور نخواهد بود.

    • اطرافیان شما به دلیل منافع مشترکی که با شما دارند ممکن است نتوانند بی طرفانه شما را راهنمایی کنند ولی یک روانپزشک بدون سوگیری شما را راهنمایی خواهد کرد

    • روانپزشک به ساختار و عملکرد پیچیده مغز آگاه است و در صورت نیاز شما به درمان دارویی بهترین انتخاب را برای شما خواهد داشت

    • روانپزشک به شما کمک خواهد کرد که بهترین ورژن خودتان باشید. اعتماد به نفستان بیشتر شود، در کار و روابط موفق تر عمل کنید و زندگی شاد را تجربه کنید.