نتیجه تست شما : 0
افسردگی شما بسیار شدید است. حتما به روانپزشك مراجعه نمایید.

ممنون از وقتی که برای تکمیل سوالات گذاشتید. پاسخ های شما نشان می دهد که از افسردگی شدید رنج می برید. از آنجا که این تست نمی تواند جایگزین تشخیص تخصصی باشد، باید برای ارزیابی به روانپزشک مراجعه کنید. حتی اگر احساس می کنید هیچ کس در دنیا در حال حاضر نمی تواند حال شما را خوب کند، افرادی هستند که می توانند از شما حمایت کنند. لطفا از روانپزشک نوبت بگیرید. اگر بیشتر روزها در مورد صدمه زدن به خودتان فکر می کنید یا در حال حاضر افکار خودکشی دارید، لطفاً همین الان به روانپزشک مراجعه کنید. مراجعه به روانپزشک فوائد زیر را خواهد داشت:

  • روانپزشک یک پزشک متخصص است که برای کمک به شما آموزش دیده است. صحبت کردن در فضایی امن باعث می شود نگران قضاوت شدن و تغییر رفتار طرف مقابل نباشید. چنین حالتی حتی با دوستان صمیمی و اعضای خانواده مقدور نخواهد بود.
  • اطرافیان شما به دلیل منافع مشترکی که با شما دارند ممکن است نتوانند بی طرفانه شما را راهنمایی کنند ولی یک روانپزشک بدون سوگیری شما را راهنمایی خواهد کرد
  • روانپزشک به ساختار و عملکرد پیچیده مغز آگاه است و در صورت نیاز شما به درمان دارویی بهترین انتخاب را برای شما خواهد داشت
  • روانپزشک به شما کمک خواهد کرد که بهترین ورژن خودتان باشید. اعتماد به نفستان بیشتر شود، در کار و روابط موفق تر عمل کنید و زندگی شاد را تجربه کنید.